Kampanie Google Ads

Jesteśmy Partnerem Google. Świadczymy usługi prowadzenia kampanii Google Ads (linków sponsorowanych) na wysokim poziomie. Dbamy o to, aby współpraca z nami przynosiła oczekiwane efekty i rozwój firm naszych Klientów.

Nasze kampanie są optymalizowane przez specjalistów posiadających certyfikaty Google Ads. Stanowi to gwarancję, że kampanie prowadzone są poprawnie, z zachowaniem wszelkich standardów.

Google-Partner-1
Adwords celny strzał

Czym jest reklama Google Ads (SEM)?

Potrzebujesz błyskawicznej akcji promocyjnej? A może chcesz szybko pojawić się w wynikach wyszukiwania Google? Nic prostszego – przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalną kampanię Google Ads.

Dzięki niej w prosty i szybki sposób pojawisz się na pierwszych pozycjach i zapewnisz sobie zainteresowanie potencjalnych klientów.

Więcej o Google Ads

Zalety reklamowania się z Google Ads

Dlaczego warto wybrać Google Ads do promocji swojej firmy w Internecie?

  • Natychmiast widzisz efekty prowadzonej kampanii;
  • Trafiasz tylko do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą;
  • Sam decydujesz o budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na reklamę;
  • Płacisz tylko za efekty;
  • Płacisz taniej w porównaniu do innych form reklamowych;
  • Reklamujesz się lokalnie i globalnie;
  • Twoja reklama wyświetla się również na urządzeniach mobilnych.

Jak działamy!

Etap wstępny to taki, w którym przygotowujemy spersonalizowaną ofertę dla Twojego adresu strony www. Po dokonaniu analizy strony proponujemy konkretne rozwiązania tak, aby kampania była jak najbardziej efektywna.

Sugerujemy najbardziej korzystny budżet lub dostosowujemy go do założeń finansowych klientów.

Po akceptacji oferty przystępujemy do założenia konta w systemie Google Ads (jeżeli klient nie posiada) oraz ustawień kampanii.

Dedykowani specjaliści przygotowują propozycje słów kluczowych, geotargetu, treści reklam, godzin działania kampanii oraz budżetów dziennych. Klient akceptuje pełną listę słów kluczowych, treści kampanii oraz grafik.

Po akceptacji klienta, kampania zostaje wprowadzona na konto w ustalonym terminie. Klient otrzymuje indywidualny dostęp do konta, który o dowolnej porze umożliwia zweryfikowanie prowadzonej przez nas kampanii .

Każda kampania ma konkretny cel lub kilka celów. Naszym zadaniem jest doradzać i proponować konkretne zmiany parametrów, treści, słów i rozwiązań w taki sposób, aby założone wcześniej cele były skutecznie realizowane.

Wszystkie zmiany zawsze są konsultowane z klientem, a wszystko po to, by jak najszybciej osiągnąć oczekiwany efekt.

Po każdym miesiącu trwania kampanii przygotowujemy obszerny, szczegółowy raport, który w czytelny sposób pokazuje wyniki kampanii. Wraz z raportem przygotowywane są wnioski i rekomendacje dotyczące kolejnych etapów kampanii.

Ile kosztuje opracowanie kampanii Ads?

Budżet przeznaczony na linki sponsorowane dzieli się na dwa odrębne koszty:

  • Środki przeznaczone na kampanię Google Ads, czyli kwota która zostanie wykorzystana podczas prowadzenia kampanii Google Ads. Są to środki przeznaczone na płatne kliknięcia. Cała kwota trafia do Google Inc.
  • Koszt prowadzenia kampanii Google Ads przez Klinika Reklamy, czyli kwota za stworzenie kampanii, wprowadzanie zmian oraz ciągłe monitorowanie, w celu osiągnięcia jak największych efektów.
Wzrost za pomocą SEO

Płacisz za kliknięcie, nie wyświetlenie!

W przeciwieństwie do innych typów reklam, w Google Ads płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę. Ustalany jest budżet dzienny, a jeśli limit został już osiągnięty, reklama przestanie być wyświetlana.

Ponowne uruchomienie kampanii nastąpi następnego dnia. Oznacza to, że im wyższy budżet, tym częściej reklamy będą wyświetlane. Kampanie Google Ads to klucz do osiągnięcia sukcesu.

Jak możemy pomóc?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie!