sklepy_www-01

Sklepy internetowe

Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji projektów sklepów internetowych potrafimy doradzać w doborze optymalnego rozwiązania. Cechuje nas indywidualne podejście do zlecenia.

Wiemy jak sprzedawać online, dzięki wykorzystaniu sprawdzonych, otwartych platform sklepowych takich jak Magento czy też Presta Shop. Dbamy o to, aby nasze realizacje były zgodne z przyjętymi standardami oraz zapewniały najwyższą jakość.

Zaprojektujemy i wdrożymy Twój sklep online

Coraz więcej konsumentów przekonało się, że zakupy w Internecie są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nasze doświadczenie w tworzeniu platform sklepowych pozwoli bezproblemowo przenieść Twoją sprzedaż do sieci.

Do głównych zalet posiadania sklepu online należą ograniczenie kosztów związanych z posiadaniem lokalu sprzedażowego, redukcja kosztów przeznaczanych na obsługę sklepu przez pracowników.

zaprojektujemy_sklep-01
jak_pracujemy_sklep-01

Jak pracujemy nad projektem sklepu internetowego?

Przy każdym projekcie analizujemy potrzeby klienta oraz konkurencję i na tej podstawie proponujemy grafikę, układ sklepu, formę prezentacji produktów oraz funkcjonalności.

Po skończonej realizacji projektu sklepu internetowego, oddajemy go do testowania, w celu eliminacji błędów i niedogodności. Ostatecznie, w ręce naszego Klienta trafia kompleksowy i bezawaryjny projekt.

Technologia i standardy jakości sklepów online

Decydując się na skorzystanie z usług naszej agencji masz pewność, że Twój projekt jest w rękach doświadczonych specjalistów.

Wykorzystujemy najnowsze technologie gwarantujące stabilność, bezpieczeństwo realizowanych projektów.

technologia_i_standardy_sklep-01-01
projektowanie_sklepow-01

Sklepy online w technologii responsywnej (RWD)

Dobrze wiemy, że przyszłość Internetu to urządzenia mobilne, między innymi takie jak tablety i smartfony.

Klinika reklamy powzięła sobie za cel, aby wszystkie projekty realizowane przez nas były zgodne ze standardami i dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie realizacje w oparciu o RWD.

Na początku 2015 r. Google wprowadził mechanizm, który ocenia strony pod względem zgodności z urządzeniami mobilnymi i przekłada wynik oceny na ranking w Google.

Dodatkowo, też w chwili obecnej Google rozsyła monity do właścicieli stron z informacją o tym, aby przystosowali je do obecnych standardów.
Z naszą ofertą sklepów www te problemy nie będą Ciebie dotyczyć!

Responsywny sklep online dostosowuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia na którym jest przeglądany i dzięki temu wyświetla się w sposób poprawny i przyjazny dla użytkownika.

Sklep jest czytelny i wygodny w nawigacji za sprawą dopasowanych wielkości czcionek oraz elementów składowych. Dodatkowo szata graficzna jest pozbawiona niepotrzebnych elementów, które mogłyby pogorszyć funkcjonalność.

gwarancja_techniczna_sklep-01

24 miesięczna gwarancja!

Na wszystkie nasze projekty sklepów internetowych udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, co jest niewątpliwie odróżniającym nas atutem.

Wiemy jak ważna jest obsługa powdrożeniowa sklepu internetowego, dlatego wykorzystujemy zaawansowane systemy wspierające usługi wsparcia, aby zagwarantować naszym Klientom szybką pomoc przy zgłoszeniach jakichkolwiek błędów i usterek.

Integracja sklepów www z operatorami płatności online

Wszystkie nasze projekty zawierają integrację z systemami płatności internetowych, takich jak: PayU, DotPay, platnosci.pl, przelewey24.pl, PayPal, eCard.

Do panelu administracyjnego Twojego sklepu automatycznie wysyłane są powiadomienia o stanie płatności za dane zamówienie, tak więc na bieżąco monitorujesz stan zamówień i płatności dokonanych przez klientów.

integracja_platnosci_online_sklep-01

Integracja sklepów www z firmami kurierskimi

Posiadając sklep internetowy istotna jest sprawna obsługa przesyłek kurierskich. Integrujemy oprogramowanie do zarządzania przesyłkami dostarczone przez firmy kurierskie bezpośrednio do Twojego sklepu online.

W efekcie sprzedawca może m.in. na bieżąco informować klientów o statusie ich przesyłki. Twój sklep online możemy zintegrować z takimi firmami jak: DPD, Siódemka, Poczta Polska czy też paczkomaty InPost.

integracja_z_kurierami_sklep-01

Integracja sklepów www z Allegro

Za pomocą proponowanych przez nas rozwiązań możesz prowadzić sprzedaż produktów jednocześnie przez sklep online oraz portal aukcyjny Allegro.

Integracja taka umożliwia odbieranie i zarządzanie zamówieniami, dodawanie szablonów, wystawianie aukcji, automatyczne księgowanie płatności online czy też obsługę wielu kont Allegro.

integracja_z_allegro_sklep-01

Jak możemy Ci pomóc?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie!