06

Bądź w kontakcie ze swoimi klientami

Obecnie ponad 2 miliardy ludzi korzysta z Facebooka, w Polsce ok 15 mln. Pozostałe kanały social media tj. Instagram, Twitter, Pinterest czy YouTube także skupiają miliony użytkowników.

Wśród nich są Twoi klienci. Wystarczy, że do nich dotrzesz i utrzymasz z nimi relację na tyle silną, by chcieli do Ciebie wracać każdego dnia.

Social Media skrojone na miarę

Odnajdziemy klientów Twojej marki na portalach społecznościowych. Stworzymy strategię działań opartą na analizie Twojej firmy oraz konkurencji. Wybierzemy kanały społecznościowe wpisujące się w Twoją branżę. Kreując pozytywny wizerunek Twojej marki, wywołamy emocje i zbudujemy zaangażowaną społeczność.

01social media skrojone na miare
02 skuteczna kampania reklamowa

Skuteczne kampanie reklamowe

Facebook daje ogromne możliwości precyzowania grup docelowych swoich reklam. Dzięki temu kampanie reklamowe są skuteczne. Wybierając cel reklamy decydujesz czy chcesz rozpowszechnić swoją markę, sprzedać produkt czy jedynie pozyskać fanów. Doświadczenie i ciągłe bycie na bieżąco sprawia, że tworzymy reklamy, które przynoszą zakładane rezultaty.

Wybierz odpowiedni pakiet

Zależy Ci wyłącznie na wizytówce w social mediach? Wybierz tani pakiet, który gwarantuje obecność Twojej marki na kanałach społecznościowych. Chcesz docierać do klientów i prowadzić z nimi otwarty dialog? Zdecyduj się na indywidualny pakiet, który pozwoli to zrealizować. Twój profil ma sprzedawać? Wdrożymy dodatkowe działania, które zapewnią zadowalającą konwersję.

04wybierz odpowiedni pakiet
05

Kreatywne podejście i najnowsze rozwiązania

Śledzimy trendy i lubimy szukać świeżych rozwiązań. Dbając o to, by kreacje były zgodne z linią marki i dobierając odpowiednie kanały komunikacji. Opowiemy historię Twojej marki, która poruszy użytkowników portali społecznościowych.

Twój profil jest w dobrych rękach

Mamy doświadczenie w zarządzaniu kryzysami. Wiemy co robić, by uniknąć trudnych sytuacji w komunikacji. Potrafimy sprawnie reagować na niestandardowe zdarzenia. Prowadzimy działania z głową, które przynoszą zakładane efekty. Mamy doświadczenie w Public Relations i wiemy jak zarządzać wizerunkiem.

04

Jak możemy pomóc?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie!