tworzenie_stron-01

Tworzenie stron www Stargard

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych i funkcjonalnych stron www, które z powodzeniem i w należyty sposób przedstawią wizerunek Twojej firmy, marki czy produktu.

Każda realizacja jest tworzona w oparciu o najnowsze trendy w projektowaniu serwisów internetowych, co wraz z doświadczeniem oraz gruntowną analizą potrzeb naszych Klientów, pozwala nam uzyskać najlepszy efekt. Działamy na terenie Stargardu i okolic.

Strony internetowe Stargard – Pokaż się swoim klientom

Tworzymy profesjonalne strony internetowe, które są najbardziej popularnym narzędziem marketingu interaktywnego, którego głównym zadaniem jest podniesienie prestiżu firmy, dostarczenie informacji na temat jej działalności oraz oferowanych przez nią produktów i usług.

Dzięki naszej pracy Twoja firma zyska niezawodny i wielofunkcyjny kanał komunikacji z klientem, a także oryginalny wygląd który zwróci uwagę Twoich klientów.

pokazemy_cie-01
technologia-01

Technologia i standardy jakości naszych stron www

Decydując się na skorzystanie z usług naszej agencji masz pewność, że Twój projekt jest w rękach doświadczonych specjalistów.

Wykorzystujemy najnowsze technologie gwarantujące stabilność, bezpieczeństwo realizowanych projektów. Projektowanie stron internetowych nie ma dla nas tajemnic, działamy na terenie miasta Stargard i okolic.

strony_responsywne-01

Strony www w technologii responsywnej (RWD)

Dobrze wiemy, że przyszłość Internetu to urządzenia mobilne, między innymi takie jak tablety i smartfony.

Klinika reklamy powzięła sobie za cel, aby wszystkie projekty realizowane przez nas były zgodne ze standardami i dlatego w naszej ofercie znajdują się wyłącznie realizacje w oparciu o RWD.

Na początku 2015 r. Google wprowadził mechanizm, który ocenia strony pod względem zgodności z urządzeniami mobilnymi i przekłada wynik oceny na ranking w Google.

Dodatkowo, też w chwili obecnej Google rozsyła monity do właścicieli stron z informacją o tym, aby przystosowali je do obecnych standardów.
Z naszą ofertą stron www te problemy nie będą Ciebie dotyczyć!

Responsywna strona www dostosowuje się do rozdzielczości ekranu urządzenia na którym jest przeglądana i dzięki temu wyświetla się w sposób poprawny i przyjazny dla użytkownika.

Strona jest czytelna i wygodna w nawigacji za sprawą dopasowanych wielkości czcionek oraz elementów składowych, a zarazem pozbawiona niepotrzebnych elementów, które mogłyby pogorszyć jej odbiór.

Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO

Analizy i badania specjalistów z branży SEO wskazują, że w obecnej chwili ponad 90% użytkowników Internetu w Polsce, znajduje docelowe strony poprzez wyszukiwarkę Google.

Wszystkie projekty przechodzą przez systemy audytujące, a wiedza ekspertów pracujących nad przygotowaniem strony pozwala na zdefiniowanie odpowiednich optymalizacji, które nasz klient otrzymuje wraz z usługą.

optymalizacja-01

24 miesięczna gwarancja!

Na wszystkie nasze projekty stron internetowych udzielamy 24-miesięcznej gwarancji, co jest niewątpliwie odróżniającym nas atutem.

Wiemy, jak ważna jest obsługa powdrożeniowa serwisu internetowego, dlatego też wykorzystujemy zaawansowane systemy wspierające usługi wsparcia klienta, aby zagwarantować naszym Klientom szybką pomoc przy zgłoszeniach jakichkolwiek błędów i usterek.

gwarancja-01

Jak możemy pomóc?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie!